eğitim

KOSOVA’DA ÜNİVERSİTE

KOSOVA’DA ÜNİVERSİTE   Liseden yurtiçinde mezun olan gençlerimiz, meslek okullarında veya diğer liselerde eğitimlerini tamamlayıp üniversite eğitimlerine başlayacak olan gençlerimiz, yurtdışında üniversite okumak gibi harika bir fırsat yakalıyorlar. Eurostar Yurtdışı..

KOSOVA’DA ÜNİVERSİTE

KOSOVA’DA ÜNİVERSİTE

 

Liseden yurtiçinde mezun olan gençlerimiz, meslek okullarında veya diğer liselerde eğitimlerini tamamlayıp üniversite eğitimlerine başlayacak olan gençlerimiz, yurtdışında üniversite okumak gibi harika bir fırsat yakalıyorlar. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, çok fazla deneyime sahip olmayan gençler için yurtdışı eğitim seçenekleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

 

Gençlere, herhangi bir sınava girmeden, ülkenin en prestijli üniversitelerinden birinde fakülte eğitimi alabilmeniz, bu mesleği sevdiğiniz gibi önemli kazanımlar da sağlayacaktır. Ek olarak, lokasyonda önemli faydalar olacaktır. İlk olarak, yurtdışında okumanın özelliklerini deneyimleyeceksiniz. Farklı kültür, din ve milletlerden öğrenci arkadaşlarınızı tanıma ve onlarla vakit geçirme fırsatı bulacaksınız.

 

Erken kayıt fırsatlarından mutlaka yararlanmalısınız. Her okula tahsis edilen belirli sayıda Türk öğrenci kontenjanı vardır. Doğu Avrupa’nın en yüksek eğitim kurumlarından biri olan Kosova’nın üniversitelerine öğrencilerimiz sınavsız kabul edilmektedir. Minimum taban puan şartı veya sistemi yoktur. Ayrıca ülkemizdeki sınav sistemine bağlı kalmadan tamamen kendi başınıza sınava girebilirsiniz. Yurtdışında okumak isteyen gençlerin aklına takılan en önemli sorulardan olan Kosova Üniversiteleri denklik var mı sorusunun cevabı ise evet, var.

 

Avrupa’nın ve Balkanlar’ın merkezi coğrafyasında, saygın üniversitelerde eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Saygın, önemli akademik isimlerden, alanlarında değerli eserler vermiş hocalardan dersleri göreceksiniz. Üstelik Kosova üniversiteleri fiyatları da oldukça uygun. Altyapısı donanımlı kampüslerde, hem eğitim, hem de sosyal olanaklardan faydalanabileceksiniz. Modern derslikler ve amfiler, donanımlı ve teknolojik laboratuarlar, temiz ve güvenli öğrenci yurtları sizleri bekliyor.

 

EUROSTAR YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İstiklal Caddesi No: 49 (Mavi Han) Kat: 5 Taksim / İstanbul

0212 709 87 09 – 0212 244 66 00

www.eurostaryurtdisiegitim.net

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL