Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Xiaomi’nin az bilinen sıra dışı ürünleri

Xiaomi’nin az bilinen sıra dışı ürünleri

haber haber -
21 0

Lei Jun tarafından 2010 yılında kurulan Xiaomi, günümüzde dünyanın en büyük teknoloji üreticileri arasına adını yazdırmayı başardı. Şirket, dünya çapında satışını yaptığı akıllı telefonları, bileklikleri, bluetooth kulaklıkları ve özellikle son dönemde büyük bir satış başarısı sağladığı robot süpürgeleriyle ön plana çıkıyor.

Tabii şirket genellikle tüketici elektroniği ile piyasadaki pazar hacmini genişlettiği için, diğer ürünleri ve alt markaları o kadar bilinmiyor. Dolayısıyla aslında piyasada gördüğümüz pek çok ilginç ürünün üzerinde direkt olarak Xiaomi yazmadığı için pek çok tüketici bu durumu gördüğünde şaşırabiliyor.

Xiaomi’nin bünyesi altında en çok tanınan Poco, Redmi ve Mi markalarının yanı sıra, daha az bilinen Mijia, Haylou, ZMi, Ninebot, QCY, Huami ve Yi gibi 150’ye yakın partner şirketi bulunuyor. Bu sebeple firma dünyanın farklı bölgelerindeki pazara göre değişen ürün çeşitliliğiyle öne çıkmayı başarıyor.

Şarj kablosundan güneş gözlüğüne, şemsiyeden kaleme, tornavidadan güvenlik kamerasına kadar Xiaomi’nin 2 binden fazla ürünün satışını gerçekleştirdiği söyleniyor. Tabii direkt olarak mağazalarında satılmıyor veya markanın imzasını taşımıyor olsa da bazılarını oldukça ilginç bulabilirsiniz.

Xiaomi’nin en ilginç ürünleri
Akıllı rubik küpü
Tornavida seti
Evrensel çevirici
Telsiz
Sabunluk
Burun tüy alma makinesi
Kızılötesi musluk başlığı
Güneş gözlüğü
LED ışıklı şemsiye
RGB akıllı ampul

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir