Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. SDGMONTAJ SİZİ EV SAHİBİ YAPIYOR…

SDGMONTAJ SİZİ EV SAHİBİ YAPIYOR…

haber haber -
20 0

SDGMONTAJ SİZİ EV SAHİBİ YAPIYOR…

Son zamanlarda yaşanan ekonomik sorunlara alternatif betonarme evlerde oturmaya alışmış birçok insanın, gelişen teknoloji ile birlikte farklı üretim teknolojiler kullanılan yapıları keşfetmeye başladığını dile getiren sekörde faaliyet gösteren bir firmanın yetkilisi Şehzade Gürel,  “İnsanların uzun yıllar boyunca bildiği ve gördüğü beton yapılar konusunda alışkanlıklarını kırmak kolay olmasa da değişen ekonomik şartlarla birlikte prefabrik evlerin tekrar gündeme gelmesi açıkçası bizi heyecanlandırıyor. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü yapılar olan prefabrik evlerin kısa sürede inşa edilebilirliği ve demonte oluşunun kullanıcısına avantaj sağladığını daima vurgulayacağız.” dedi.

SDGMONTAJ.AŞ bünyesinde sizde;
120 bin liraya ev sahibi olabilirsiniz

2022 prefabrik ev fiyatları, prefabrik evin metrekaresine, oda-bölme sayısına, tek katlı veya çift katlı olmasına ve nereye kurulacağına bağlı olarak değişiyor.

Ancak sektör temsilcileri, prefabrik yapılar sayesinde çok uygun fiyatlara ev sahibi olmanın mümkün olduğunu vurguluyor.

Uzmanlara göre, 2.50 metre duvar yüksekliğine ve düz dış cephe görünümüne sahip 1+1 prefabrik evin fiyatı 117 bin liradan başlıyor.

Standart olarak belirttiğimiz 2.80 metre duvar yüksekliğine ve ahşap dış cephe görünümüne sahip 1+1 prefabrik evler ise 135 bin lirayı buluyor.

Bu sektörde isim yapmış SDGMONTAJ altyapısında siz de ev sahibi olmak istiyorsanız.
Bilgi ve randevu için ;

Şehzade GÜREL : 0552 572 35 08

http://www.sdgmontaj.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir