Güncel

Pars Teknoloji Açılışını Yapıyor!

Pars Teknoloji Açılışını Yapıyor!   Pars Teknoloji Entegre kontrol sistemleri ve telekomünikasyon alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan PARS TEKNOLOJİLERİ telekomünikasyon, yazılım, akıllı bina uygulamaları, taahhüt, otomasyon alanlarında faaliyet göstermektedir…

Pars Teknoloji Açılışını Yapıyor!

Pars Teknoloji Açılışını Yapıyor!

 

Pars Teknoloji Entegre kontrol sistemleri ve telekomünikasyon alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan PARS TEKNOLOJİLERİ telekomünikasyon, yazılım, akıllı bina uygulamaları, taahhüt, otomasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle zayıf akım teknolojileri konusundaki bilgi birikimini yeni nesil teknolojilerle birleştirerek müşterilerine en doğru ve en uygun çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Mükemmeliyetçiliği iş adabında gelenekselleştiren şirketimiz, kusursuz proje yönetimi yaklaşımıyla girdiği tüm işleri zamanında, hedeflenen bütçe içerisinde ve beklenen faydayı sağlayacak şekilde tamamlamıştır.

Fikirlere farklılıklara çevreye saygıyı, bütünlük adına tutarlılığı ve etik olmayı, rekabetçiliği, takım çalışmanın önemini en önde tutan şirketimiz çalışmalarında verimliliği esas alarak çözüm ortağı olmayı esas edinmiştir.

 

16 ARALIK CUMA 14:30 PERPA TİCARET MERKEZİNDE AÇILIŞINI YAPIYOR.

 

ERAT KABLO VE ARENA YETKİLİ SAĞLAYICISI OLAN PARS TEKNOLOJİ SİZLERİ AÇILIŞTA GÖRMEKTEN MUTLUK DUYACAĞINI BİLDİRDİ.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL