Güncel

Evinizde giyinme odası kullanmanın en iyi yolu nedir?

Evinizde giyinme odası kullanmanın en iyi yolu nedir? İnsanların sürekli hareket halinde olduğu ve eşyalarını saklamak için her zaman yer aradığı bir dünyada, odanızın her şey için ayrılmış bir yeri..

Evinizde giyinme odası kullanmanın en iyi yolu nedir?

Evinizde giyinme odası kullanmanın en iyi yolu nedir?

İnsanların sürekli hareket halinde olduğu ve eşyalarını saklamak için her zaman yer aradığı bir dünyada, odanızın her şey için ayrılmış bir yeri olduğundan emin olmanız önemlidir.

Soyunma odası, evinizde depolama alanı oluşturmanın en iyi yollarından biridir. Ayrıca kıyafetlerinizi düzenli tutmanın ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanıma hazır tutmanın harika bir yoludur.

Bu alanı evinizde kullanmanın birçok farklı yolu vardır. Ekstra bir yatak odası, çocuklar için oyun alanı veya hatta evde ekstra bir yaşam alanı olarak kullanabilirsiniz.

Ray Dolap Nedir?

Ray Dolap adı aslında dolabın kapaklarının özelliğinden alınan şeklidir. Genellikle yatak odaları için tavsiye edilen bu gardırobun en önemli özelliği odanın kapılarının açılma mesafesi nedeniyle zemin kaplamasının yüzeyini daraltmasıdır. Kapılar raylı sistem ile yandan açılabildiğinden direk çubuk ile açılma mesafesini yarıya indirerek daha az yer kaplar ve ergonomik tasarımı ile yatak odanıza şıklık getirir. Tabii standart kapaklı dolaplara göre daha uygun fiyatlıdır. Bunun en büyük avantajı, odanız darsa daha fazla alan açmak ve yatak, şifonyer gibi diğer alanlarda kapıları açarak kısıtlanmaktan kaçınmaktır. Kapılar yana kaydığı için yerden çok tasarruf edersiniz. Artık hemen hemen tüm çiftlerin tercih ettiği gardırop hem kullanım hem de form olarak rahat ve şık bir ürün. Bu model gardıroplar, odanızda yer tasarrufu sağlarken, zarif görünümüyle de mekanınıza derinlik ve hacim katar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL