Sağlık

Diş Tedavisinde Sigorta Uygulanıyor Mu?

Diş Tedavisinde Sigorta Uygulanıyor Mu? Temel amacımız müşterilerimizin ağız sağlığını korumak ve ağız sağlığınıza zararlı olan durumlarda uygun tedaviyi uygulamaktır. Müşterilerimizin memnun, rahat ve güzel bir gülümsemeyle karşılaşmaları için var..

Diş Tedavisinde Sigorta Uygulanıyor Mu?

Diş Tedavisinde Sigorta Uygulanıyor Mu?

Temel amacımız müşterilerimizin ağız sağlığını korumak ve ağız sağlığınıza zararlı olan durumlarda uygun tedaviyi uygulamaktır. Müşterilerimizin memnun, rahat ve güzel bir gülümsemeyle karşılaşmaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Modern bir ekiple modern diş hekimliği uygulamalarını titizlikle ve özenle takip ediyoruz.

İstanbul Maltepe’de bulunan diş kliniğimiz size CGM Sigorta’nın sağlık olanaklarını sunmaktadır. CGM sigorta anlaşmalı diş kliniği arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diş tedavilerinin atlanmaması gerektiğini unutmayın. Maltepe diş kliniği diş hekimliği alanı ile ilgili çeşitli branşlardaki uzmanlarımızdan CGM Assurances ayrıcalıkları ile randevu almak için tıklayınız. Acil bir randevuya ihtiyacınız olduğunda, mevcut doktorlarımızdan kolayca yardım ve tavsiye alabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL