Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Biden’ın Videoları Montaj İddialarına Yanıt

Biden’ın Videoları Montaj İddialarına Yanıt

admin admin -
38 0

Beyaz Saray ve Cumhuriyetçiler Arasında Videolar Üzerine Tartışma

Beyaz Saray, Biden’ın videolarının kırpıldığı ve gerçekleri yansıtmadığı iddialarına tepki gösterirken, Cumhuriyetçiler Biden’ın başkanlık için yeterli olmadığını iddia ediyor.

Demokratlar ve Cumhuriyetçiler Arasında Manipülasyon Tartışması

Demokratlar, videoların yapay zeka kullanılmadan montajlanarak Biden’ın farklı gösterilmeye çalışıldığını savunurken, Cumhuriyetçiler ise Biden’ın melekelerinin yetersiz olduğunu iddia ediyor.

Ucuz Sahtecilik İddiaları ve Eleştiriler

Biden’ın videolarıyla ilgili yapılan eleştirilere yanıt olarak New York Üniversitesi Stern İş ve İnsan Hakları Merkezi Müdür Yardımcısı Paul Barrett, videoların seçmenler arasındaki güveni aşındırabileceğini belirtti ve “doğru olanla olmayan arasındaki ayrımı daha da aşındırıyor” dedi.

Beyaz Saray Basın Sözcüsü Karine Jean-Pierre, Cumhuriyetçilerin videoları “art niyetli” ve “ucuz sahtecilik” olarak nitelendirmesine tepki göstererek, “Bu manipüle edilmiş videoları görüyoruz. Başkan’ın görevdeki performansı hakkında konuşmak yerine bu tür iddiaları dinliyoruz” şeklinde konuştu.

Biden’ın başkanlık seçimlerindeki rakibi Donald Trump da bu iddialara yanıt vererek, “Sahtekar Joe’nun videoları ‘ucuz sahtecilik’ olduğunu söylüyorlar. Biden yanlış yapmadan hiçbir yere gidemez” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar