Teknoloji

Yeni OPPO Find X5 Lite

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında tanıtılan ve OPPO’nun orta segmentteki en güncel temsilcilerinden biri olan Reno 7 5G, yakın zamanda yeni ismi ile yeniden pazara sunulacak. Europan Market’te ortaya çıkan bir..

Yeni OPPO Find X5 Lite

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında tanıtılan ve OPPO’nun orta segmentteki en güncel temsilcilerinden biri olan Reno 7 5G, yakın zamanda yeni ismi ile yeniden pazara sunulacak. Europan Market’te ortaya çıkan bir sertifika, Find X5 Lite’ın Reno 7 5G ile aynı olacağını gösterdi. Reno 7 5G’nin yalnızca Çin’de tanıtılmış olması ve hala global pazara giriş yapmaması da bu bilgiyi doğrular nitelikte.

Nitekim OPPO, aynı özelliklerdeki telefonu Reno 7 5G adıyla kendi ülkesi Çin’e, Find X5 Lite adıyla da diğer pazarlara sunabilir. Bu da yeni Find X5 serisini bekleyenlerin üç cihaz değil, iki cihazı merak etmesi gerektiğini gösteriyor. Öyle ki Find X5 Lite zaten her şeyiyle biliniyor.

OPPO farklılık yaratmak adına Find X5 Lite modelinde Reno 7 5G’de yer almayan depolama ve renk seçenekleri katabilir. Ancak ekran, işlemci, tasarım gibi kilit özellikler her iki cihazda da aynı olacak.

6.43 inç büyüklüğünde 1080×2400 piksel FHD+ çözünürlükte 90Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekranla gelecek olan OPPO Find X5 Lite, gücünü 6nm üretim sürecinden geçen Snapdragon 778G’den alacak. 8GB / 12GB RAM ve 128GB / 256GB depolama seçeneklerinin telefona eşlik etmesi beklenirken, arka tarafta üç kameradan söz edilebilir. Bu kameralar sırasıyla 64 Megapiksel çözünürlükte ana, 8 Megapiksel çözünürlükte ultra geniş açılı ikinci ve 2 Megapiksel çözünürlükte makro özellikli üçüncü olarak sol üst köşede yer alıyor.6.43 inç büyüklüğünde 1080×2400 piksel FHD+ çözünürlükte 90Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekranla gelecek olan OPPO Find X5 Lite, gücünü 6nm üretim sürecinden geçen Snapdragon 778G’den alacak. 8GB / 12GB RAM ve 128GB / 256GB depolama seçeneklerinin telefona eşlik etmesi beklenirken, arka tarafta üç kameradan söz edilebilir. Bu kameralar sırasıyla 64 Megapiksel çözünürlükte ana, 8 Megapiksel çözünürlükte ultra geniş açılı ikinci ve 2 Megapiksel çözünürlükte makro özellikli üçüncü olarak sol üst köşede yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL