Genel

Tag Heuer Yeni Akıllı Saati Connected Modular 41 Modelini Duyurdu

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı cihazların kullanımı da gün geçtikçe artış gösteriyor. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en çok kullanılan cihazlar olan akıllı saatler ise özellikle bütünleşik sağlık uygulamaları ve analizleri..

Tag Heuer Yeni Akıllı Saati Connected Modular 41 Modelini Duyurdu

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı cihazların kullanımı da gün geçtikçe artış gösteriyor. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en çok kullanılan cihazlar olan akıllı saatler ise özellikle bütünleşik sağlık uygulamaları ve analizleri ile oldukça fazla talep görmeye başladı. Ülkemizde halen daha belirli seviyenin üzerine çıkamayan akıllı saat satışları, özellikle Avrupa ve Amerika’da orta yaş ve üstü bireyler tarafından sıklıkla kullanılıyor.

Akıllı saat pazarına her ne kadar HTC, Apple veya Samsung önderlik etse de birçok firmanın ürünleri de hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşabiliyor. Bu firmalardan birisi de Tag Heuer.

Tag Heuer tarafından geçtiğimiz yıl satışa sunulan Connected Modular 45 modeli şık tasarımı ile birlikte kullanım kolaylığı sağlayan araçları sayesinde beklenen satış rakamlarının üzerine çıkabilmişti. Kullanıcılarının en çok eleştirdiği yanı ise boyutu olarak görülen Modular 45 modelini firma yeniden dizayn ederek 41mm kasa boyutuna sahip Connected Modular 41 modelini resmi olarak duyurdu.

Connected Modular 41 Genel Özellikleri

Firmanın yeni akıllı saat modelinin gelişiminde Intel ve Google ile işbirliği içine girildiği belirtiliyor. Bir önceki modele göre daha parlak ve inç başına 326 pixel görüntüyü 390×390 çözünürlükle göstermeyi başaran Modular 41 modelinde 1GB RAM tercih edilirken, dahili depolama alanı 8GB olarak belirlenmiş.

Yaklaşık olarak 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olarak geliştirilen ürünün GPS ve NFC özellikleri de oldukça kullanışlı.

Android (4.4 ve üstü) ve iOS (9 ve üstü) işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla eşlenmiş olarak kullanabileceğiniz Tag Heuer Connected Modular 41 modelini tasarıma oldukça şık bir görünüm sunan 9 farklı kayış seçeneği ile satın almanız mümkün.

Connected Modular 41 Fiyatı

Tag Heuer’in geliştirdiği Modular 41 modeli en düşük 1200$ fiyat etiketiyle satın alınabilirken farklı donanım özelliklerine sahip ürünlerin fiyatı 17000$’a kadar çıkmakta.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL