Genel

Samet Aybaba: “Uzun süredir çalışıyorum”

Samet Aybaba: “Uzun süredir çalışıyorum” Öncelikle başkan adayı Hasan Arat ile yaptığı görüşmeye değinen Samet Aybaba ise, “‘Birlikte Beşiktaşlıların yoluna çıkıyorum, var mısın?’ dedi. Ben de; ‘Başka yol bilmem, yolumuz..

Samet Aybaba: “Uzun süredir çalışıyorum”

Samet Aybaba: “Uzun süredir çalışıyorum”

Öncelikle başkan adayı Hasan Arat ile yaptığı görüşmeye değinen Samet Aybaba ise, “‘Birlikte Beşiktaşlıların yoluna çıkıyorum, var mısın?’ dedi. Ben de; ‘Başka yol bilmem, yolumuz aynı. Tabii ki varım’ dedim. Nasıl yönetilir, ne yapılır, transfer, altyapı, spor okulları, tesisler konusunda uzun süredir çalışıyorum. Bilgi birikimimiz var. Onları da ön plana çıkarak bir şeyleri daha iyi yapmaya çalışacağız” değerlendirmesinde bulundu.

“Beşiktaş’ta her şey çok farklı olacak”

Uzun yıllardır futbolu, futbolun içinde gelenlerin yönetmesi gerektiğini söylediğini hatırlatan Aybaba, şöyle devam etti:

“Bizim ülkemizde niye böyle olmuyor, bu işleri başkaları yapıyor diye konuşurduk. Büyük bir örnek bence. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da büyük bir örneği bence. Başkanımızın da bu kulübün sporcusu olması, üçümüzün beraber olması çok önemli. Bir rol model çıkması çok önemli.  fixbet Beşiktaş’ın hedefi tabii ki her branşta şampiyonluktur ama Türk futboluna da örnek olsun. Camiaların içinden gelen insanlar artık değerlendirilsin. Onların bilgilerinden, birikimlerinden aidiyet duygusundan faydalanmak gerekiyor. Burada başarılı olacağımıza inanıyorum. Her şeye çalıştım, mevcut kadroya, transferlere. Altyapıyla ilgili de herkes söylem halinde. Bugüne kadar olmadı. Ben içinde olmamama rağmen Beşiktaş altyapısına tesis kazandırmak için 6 ayımı verdim. Bir arazi ortaya çıktı, biz yapacağız. O araziye Türkiye’nin en iyi tesisini yapacağız. Evlatlarımızın ne kadar kıymetli olduğunu göstereceğiz. Fulya’nın önünden bile geçmeyen arkadaşlarımız şu an yorum yapıyor. Olsun, altyapının konuşulması bile önemli. Biz bir aileyiz, tabii ki sorunlarımız olacak, tartışacağız. Keyifli günlerimiz, kötü günlerimiz olacak. Her şeyin en iyisini yapacağımıza inanıyorum. Seçimden sonra göreceksiniz, Beşiktaş’ta her şey çok farklı olacak.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL