Teknoloji

POCO X4 Pro 5G

Xiaomi’nin bağımsız markası POCO, geçtiğimiz ay düzenlenen MWC 2022 kapsamında POCO X4 Pro 5G modelini vitrine çıkardı. Özellikleriyle itibariyle orta segmentte yer alan cihaz, tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Bir..

POCO X4 Pro 5G

Xiaomi’nin bağımsız markası POCO, geçtiğimiz ay düzenlenen MWC 2022 kapsamında POCO X4 Pro 5G modelini vitrine çıkardı. Özellikleriyle itibariyle orta segmentte yer alan cihaz, tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Bir süre önce akıllı telefonun Türkiye fiyatı da belli oldu.

Xiaomi Türkiye, geçtiğimiz saatlerde çevrimiçi mağazasından POCO X4 Pro 5G’nin Türkiye fiyatını açıkladı. Henüz stoklarda bulunmayan akıllı telefonun fiyatı ise 6 GB RAM + 128 GB için 7 bin 899 TL, 8 GB RAM + 256 GB için 8 bin 699 TL olarak belirlendi. Sadece siyah renkle satılması planlanan cihazın satışa çıkacağı tarih ise henüz belli değil. Ancak satış sayfasında ”Yakında gelecek” ibaresinin bulunduğunu belirtelim.

Aynı etkinlikte tanıtılan POCO M4 Pro modelinin de Türkiye fiyatı belli oldu. X4 Pro 5G’nin aksine satışı an itibariyle başlayan akıllı telefonun fiyatı 6 GB RAM + 128 GB için 6 bin 299 TL, 8 GB RAM + 256 GB için 6 bin 699 TL olarak açıklandı. Aynı şekilde bu cihaz da sadece siyah renk seçeneğiyle satışta.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL