Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Moto G62 5G tanıtıldı

Moto G62 5G tanıtıldı

haber haber -
21 0

Motorola, 2014 yılında Lenovo tarafından satın alındıktan sonra adeta bir kimlik değişimi yaşadı. Büyük bir yapılandırma sürecine giren şirket günümüz itibariyle eski günlerini anımsatmaya başladı. Hatta geçtiğimiz yıl tanıtılan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1‘i ilk kullanan üretici olmak için Xiaomi ile kıyasıya bir rekabete girmiş ve Moto Edge X30 ile yarışı kazanmıştı.

Moto G62 5G; 6,5 inç Full HD+ çözünürlüklü 120 Hz tazeleme hızı sunan IPS LCD panele sahip. Ayrıca ekranda delikli bir tasarım karşımıza çıkıyor.

Cihazda 4 GB RAM ve 128 GB depolama mevcut. Kullanıcılar dilerse, microSD kart desteğiyle depolamada artırıma gidebiliyorlar.

Önde 8 Megapiksel selfie kamerası yer alırken, arkada 50 Megapiksel ana, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel makro sensörden oluşan üçlü kamera kurulumu bulunuyor.

Moto G62 5G, 20W TurboPower şarjı destekleyen 5.000 mAh’lik pilden besleniyor. Öte yandan parmak izi tarayıcı, yüz tanıma, Çift SIM, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.1, GPS, NFC ve Dolby Atmos destekli çift stereo hoparlör gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Cihazın siyah ve yeşil renklerle satışa çıkacağını, ancak fiyat etiketinin açıklanmadığını da belirtelim.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir