Genel

Melissa Vargas’tan Olimpiyat ve Ebrar Karakurt Cevabı! ‘Türkiye Benim Evi’

Melissa Vargas’tan Olimpiyat ve Ebrar Karakurt Cevabı! ‘Türkiye Benim Evi’ Fenerbahçe Opet’ten ayrılarak Çin ekibi Tianjin’e transfer olan başarılı voleybolcu Melissa Vargas, kariyeri, Türkiye ve milli takım arkadaşı Ebrar Karakurt..

Melissa Vargas’tan Olimpiyat ve Ebrar Karakurt Cevabı! ‘Türkiye Benim Evi’

Melissa Vargas’tan Olimpiyat ve Ebrar Karakurt Cevabı! ‘Türkiye Benim Evi’

Fenerbahçe Opet’ten ayrılarak Çin ekibi Tianjin’e transfer olan başarılı voleybolcu Melissa Vargas, kariyeri, Türkiye ve milli takım arkadaşı Ebrar Karakurt ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Vargas, Türkiye’deki voleybol atmosferine olan özel bağını ve Çin Ligi’nde geçirdiği zamanı değerlendirdi.

Türkiye Benim Evi, Çalışmalarımı Türkiye’de Yapıyorum

Melissa Vargas, Türkiye ve Çin liglerinde aynı anda mücadele etmenin kendisi için büyük bir özveri olduğunu belirtti. “Yılda iki ligde oynuyorsun. Asya’da bir lig oynayıp sonra Avrupa’ya gidiyorsun. Bu da çok fazla çalışma demek. Neden kendini bu kadar çok zorluyorsun?” sorusuna Vargas, “Türkiye Ligi ve Çin Ligi’nde oynuyorum. Türk pasaportum var. Yani Türkiye benim evim. O yüzden çalışmalarımı kendi evimde yapıyorum. Çin’e oynamaya gelince de bir şeyler öğrenmek için geliyorum. Bu yüzden iki ligde de oynamaktan çok mutluyum.” şeklinde yanıt verdi.

Rekor Kıran Hızlı Servisi ve Gurur Dolu Anlar

Avrupa Şampiyonası’nda kırdığı rekorla adından söz ettiren Melissa Vargas, şampiyonadaki performansıyla ilgili de konuştu. “Şimdiye kadar kaydedilen en hızlı servisi attın, saatte 112 kilometre hıza ulaştı. Rekorun hakkında ne hissediyorsun?” sorusuna Vargas, “Çok mutluyum, kendimle gurur duyuyorum. Bu tür anlar sporcu için gerçekten özel. Ancak benim için sadece bireysel başarı değil, takımımın başarısı da çok önemli.” ifadelerini kullandı.

Melissa Vargas’ın Türkiye’deki voleybol tutkusunu ve kariyerindeki yeni durağı Çin’deki deneyimlerini gözler önüne serdiği bu röportaj, voleybolseverlerin ilgisini çekecek nitelikte. trendbet telegram

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL