Teknoloji

Lenovo Yoga Slim Pro 7i

Birinci sınıf alüminyumdan üretilen Yoga Slim 7i Pro, Kayrak Grisi ve Açık Gümüş renkleriyle sunuluyor. Tek elle kolay açılabilmesi için yükseltilmiş kamera çentiği, daha konforlu bir yazma deneyimine olanak sağlayan..

Lenovo Yoga Slim Pro 7i

Birinci sınıf alüminyumdan üretilen Yoga Slim 7i Pro, Kayrak Grisi ve Açık Gümüş renkleriyle sunuluyor. Tek elle kolay açılabilmesi için yükseltilmiş kamera çentiği, daha konforlu bir yazma deneyimine olanak sağlayan yeni kubbe tasarımına sahip tuş takımlarıyla aydınlatmalı klavyesi ve kolay kullanım için yüzde 25 daha geniş dokunmatik yüzeyi yer alıyor.

11. Nesil Intel Core işlemcilerinin sınırları aşan performansını Intel Iris Xe grafik donanımı ile entegre eden Intel Evo ile hız konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Makine öğrenimi teknolojileri ile optimize edilen Yoga Slim 7i Pro, ultra yüksek yanıt hızını ve kullanımı kolay performansı, hızlı aktarımlar ve şarj için Intel Wi-Fi 6’nın yıldırım hızındaki Gigabit bağlantısı ve bir Thunderbolt 4 bağlantı noktası ile birlikte sunuyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL