Güncel

IŞIL AKCAN EXPERTİSEGLOBAL İLE TÜRKİYE’DE 

EXPERTİSEGLOBAL, TÜRKİYE’YE İŞ KÖPRÜSÜ KURUYOR İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdikten sonra kendi sirketini kurdu Işıl Akcan, 2007’den beri Dubai’de yaşıyor. Expertiseglobal; Yatırım ve ihracat olanaklarını firmalara tanıtmak, bölgede yatırım yapmak ve..

IŞIL AKCAN EXPERTİSEGLOBAL İLE TÜRKİYE’DE 

EXPERTİSEGLOBAL, TÜRKİYE’YE İŞ KÖPRÜSÜ KURUYOR

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdikten sonra kendi sirketini kurdu Işıl Akcan, 2007’den beri Dubai’de yaşıyor.

Expertiseglobal; Yatırım ve ihracat olanaklarını firmalara tanıtmak, bölgede yatırım yapmak ve ticaret olanaklarını araştırmak isteyen şirketlere gerekli her türlü hizmeti veren, danışmanlık hizmetlerinden şirket kurulum desteği, firmalara kendi faaliyetlerine en uygun serbest bölgenin seçimi konusunda Tüm körfez Ülkeleri ( gcc) ve Kuzey Afrika’da bulunan serbest bölgeler hakkında bilgi vermek, seçim kararından sonra şirket kurulum işlemlerini onlar adına takip etmek, potansiyel müşteri ağlarını geliştirmelerini sağlamak, avukatlık, banka açılış ve oturum izni hizmetleri, muhasebe işlemleri, pazarlama ve reklam faaliyetleri desteği vb. gibi birçok alanda müşterilerine hizmet sunmakta.

Işıl Akcan, hem anlaşma yapmak hem de firmasını tanıtmak için Nisan ayının ilk haftasında Türkiye’ye geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL