Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Isı Cam Balkon Sistemleri

Isı Cam Balkon Sistemleri

haber haber -
12 0
Isı Cam Balkon Sistemleri

Balkonların mevsimsel değişimlere karşı korumak ve aynı zamanda alan açmak açısından balkonların cam kapama sistemleri ile kapatılması oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Balkon cam kapama uygulamaları son gelişen teknoloji ile firmamız samsun ısıcamlı cam balkon uygulaması faaliyetinde bulunmaktadır.

Isı Cam Nedir?

Isı cam adından da anlaşılacağı gibi sıcak ve soğuk ısıların tam olarak koruyan ve çift cam şeklinde üretilen belirli bir basınç seviyesi ile birleştirilen özellikle pimapen çerçevelerde kullanılan sağlıklı ve ömür boyu kullanılabilen cam türü olarak ifade edilmektedir.

Özellikle balkonların cam kapamalarında sıklıkla ısıcam kullanılmaktadır. Böylece mevsimsel değişikliklerin evin içerisindeki ısıyı koruması, kışın yakılan kombilerin verdiği sıcaklığı dış ortama bırakmaması adına oldukça önemlidir.

Firmamız tüm cam balkon uygulamalarında çift cam olarak bilinen ısıcam ürünlerini kullanmaktadır. Bu anlamda ücretsiz keşif yaparken uzman ekibimiz müşterilerimize bu konuda detaylı bilgi vermektedir.

Isıcam Balkon Özellikleri 

Isıcam balkon kapamanın en önemli özelliği yazın serin tutması kışın ise sıcak tutmasıdır. Ortam içerisindeki sıcaklığı dışarı vermemesi ve özellikle kışın yakıt tasarrufu sağlamasıdır. Balkonların da aynı zamanda iç hacmini genişletmesi amacıyla samsun ısıcamlı cam balkon uygulaması kullanılmaktadır.

Isıcam balkonların diğer özelliklerine göz atılacak olursa; ısıcam olarak üretilen camlar sert darbelere karşı oldukça güvenlidir. Temperli cam ürünü olarak bilinen ve araç camlarında da sürücülerin güvenliğini korumak amacıyla bu camlar kullanılmaktadır. Profil alaşım veya alüminyum ya da PVC çerçeve kullanılabildiği gibi sürgülü, katlanır cam formunda da üretilmektedir.

Isıcamlı Balkon İçin Doğrama Özellikleri

Cam balkon ürünleri değişik ve alternatifli birçok camdan üretilmektedir. Ancak uzun ömürlü ve güvenilir olması açısından samsun ısıcamlı cam balkon önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda ısı cam diğer cam ürünlerine göre ah ağır olması açısından taşıyacak olan çerçeve ve profilin doğru ölçülerde üretilmesi gerekmektedir.

Samsun ısıcamlı cam balkon profillerine göz atılacak olursa başta pimapen adı verilen PVC veya alüminyum doğrama kullanılması güvenilir ve sağlıklı olacaktır.

Samsun Isıcamlı Cam Balkonu Neden Tercih Etmelisiniz?

Isıcam balkon üretimi yaygın şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin tercihlerine göre en uygun ısıcamlı cam balkon sistemini tecrübeli uzman kadromuz ile üretiyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda firmamızın garantisini koruyarak herhangi bir memnuniyetsizlik olması halinde hiç vakit kaybetmeden telafisini sağlıyoruz.

Hem satış öncesi hem de satış sonrası müşteri operasyonel destek ekibimizle 7/24 çalışıyoruz. Hizmet sözleşmemizi müşterilerimizin talebine uygun olarak düzenliyor aynı zamanda bilgi ve tecrübelerimizi kendileri ile paylaşıyoruz. Doğru, samimi, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kullandığımız tüm ürünlerin malzemelerini kendi üretim tesislerimizde üretmekteyiz. Yerli ve milli olarak üretilen ısıcamlı cam balkon sistemleri konusunda daha detaylı bilgi almak adına samsuncambalkoncu.com web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir