Genel

İş Yeri İlaçlama

İş Yeri İlaçlama   Evlerin yanı sıra iş yerleri de böceklenme sorunu ile karşı karşıyadır. İş yeri ilaçlama sayesinde çalışanlarda rahat nefes alacaktır. Özellikle büyük iş yerlerinde ilaçlama periyodik olarak..

İş Yeri İlaçlama

İş Yeri İlaçlama

 

Evlerin yanı sıra iş yerleri de böceklenme sorunu ile karşı karşıyadır. İş yeri ilaçlama sayesinde çalışanlarda rahat nefes alacaktır. Özellikle büyük iş yerlerinde ilaçlama periyodik olarak önerilmektedir. Gıda sektörü böceklerin en sevdiği alanlardır. Bu yüzden ilaçlama yapılacak iş yerleri tarafımızdan gözlemlenmeli keşif ile ilaçlamaya dair plan çıkarılmalıdır. Böcek cinsine uygun olarak kullanılan ilaçlar ilgili yerlere yerleştirilmelidir. Haşere ilaçlama konusunda uzman olan firmamız yapılacak ilaçlama konusunda bilgilendirme yaparak gerekli hassasiyeti göstermektedir. Uygun fiyatlı ilaç paketleri ile hem ekonomik hem de pratiktir. İlaçlama yapılırken iş yerlerinin metrekaresi ele alınarak ne kadar ilaç kullanılması gerektiğine dair bilgi alınması açısından keşif oldukça önem taşır.

İstanbul böcek ilaçlama her an böcek sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır. Haftanın her günü aralıksız olarak hizmet veren firmamız Biodefence tüm hizmetleri Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu yüzden insan sağlığına uygun olarak ilaçlama sağlamaktadır. İşyerlerinin de sağlık koşullarında hizmet verebilmesi için hijyen koşullarına uygun olması gerekir. Haşere deyip geçmemek gerek çünkü insan sağlığına pek çok zararı bulunmaktadır. Bulaşıcı hastalıklardan alerjik sorunlara kadar pek çok zarar sağlayan böceklerin çözümü yalnızca ilaçlamadır. Özellikle iş yerlerinde düzenli ilaçlama tavsiye edilmektedir. Uzman kadromuz ilaçlama planı çıkararak insanın ulaşamayacağı yerlere ilaç bırakarak böceklerin tamamen arınmasını sağlayacaktır. Paket ilaçlamalar klasik ilaçlamalara nazaran çok daha ekonomiktir. İş yerlerine ve üretim yapan fabrikalara paket ilaçlama programları oldukça hesaplı olacaktır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL