Güncel

Galaxy Z Fold 4

Akıllı telefon dünyasındaki rekabet kıyasıya devam ediyor. Öyle ki bu rekabet içinde katlanabilir telefonlar da kendi içinde ayrı bir rekabet konusu haline geldi. Son yıllarda popülerliği artan bu tasarımın hiç..

Galaxy Z Fold 4

Akıllı telefon dünyasındaki rekabet kıyasıya devam ediyor. Öyle ki bu rekabet içinde katlanabilir telefonlar da kendi içinde ayrı bir rekabet konusu haline geldi. Son yıllarda popülerliği artan bu tasarımın hiç kuşkusuz en büyük öncülerinden birisi de Samsung. Amiral gemisi Galaxy S22 serisini piyasaya sürülmesinin ardından şirket, gözünü Galaxy Z Fold 4 katlanabilir telefonuna çevirdi.

Samsung, katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Telefonun piyasaya sürülme tarihi yaklaştıkça yeni bilgiler de gün yüzüne çıkıyor. Önemli bir sızıntı kaynağının paylaştığı bir bilgiye göre katlanabilir telefon tek menteşeli bir tasarıma sahip olacak. Bu tasarım özelliği ise şirket için bir ilk olacak.

Telefonla ilgili bilgiler henüz tazeliğini koruyor. İlk olarak aktarılan bilgilere göre Galaxy Z Fold 4, yerleşik bir S Pen’e sahip olmayacağı belirtildi. Ancak Daha sonraki sızıntı bilgiler akıllı telefonun S Pen için özel bir yuvaya sahip olacağını söyledi. Bir bakıma genel olarak Z Fold 3’ten farklı olarak belirgin bir özellik şimdiye kadar gün yüzüne çıkmadı.

Ayrıca diğer söylentilere göre katlanır akıllı telefonda beklenen ekran altı kamera kurulumu (UDC) bulunmayacak. Ek olarak cihaz, eski moda olarak gösterilen delgeç ekrana sahip olacak. Telefon ekranı ayrıca daha dayanıklı özelliğe sahip olan Ultra İnce Cam (UTG) teknolojisiyle üretilecek. Ürünün fiyat etiketinin ise başlangıç olarak 1.000 dolar (14.632,60 Türk Lirası) olarak bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL