Teknoloji

Galaxy Awesome Unpacked Samsung etkinliği

Geçtiğimiz ayki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S22 serisini vitrine çıkaran Samsung, orta segment ürün yelpazesini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin çok yakında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı Galaxy A53 5G ve..

Galaxy Awesome Unpacked Samsung etkinliği

Geçtiğimiz ayki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S22 serisini vitrine çıkaran Samsung, orta segment ürün yelpazesini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin çok yakında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı Galaxy A53 5G ve A73 5G’nin tanıtım tarihi sızdırıldı.

Sektörde güvenilir sızıntıları ile ön plana çıkan TechInsider, Galaxy A53 5G ve Galaxy A73 5G modellerinin tanıtılması beklenen Galaxy Awesome Unpacked etkinliğinin bu ay içerisinde düzenleneceğini duyurdu. Şirketin orta segment modellerini geçtiğimiz yıl da mart ayında tanıtması, iddiaları doğrular nitelikte.

Şu an için Galaxy Awesome Unpacked etkinliğinde hangi akıllı telefonların tanıtılacağı kesin değil. Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy A53 5G ve Galaxy A73 5G kesin tanıtılacak. Hatta Galaxy A33 ve Galaxy A23 de kullanıcıların beğenisine sunulabilir.

Galaxy A73 5G ise Qualcomm Snapdragon 750G işlemcisinden güç alacak. 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen işlemci, iki adet 2.2 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 570) ve altı adet 1.8 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeklerine ek olarak Adreno 619 grafik yongasını bünyesinde barındırıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL