Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Fenerbahçe’nin Yediği Golden Önceki Faul Tartışması

Fenerbahçe’nin Yediği Golden Önceki Faul Tartışması

haber haber -
33 0

 

Fenerbahçe’nin Yediği Golden Önceki Faul Tartışması

Trendyol Süper Lig’in 21. haftasında oynanan Fenerbahçe – Samsunspor maçında hakem Bahattin Şimşek’in verdiği tartışmalı kararlar, beIN Trio ekibini bir kez daha bir araya getirdi. Karşılaşma, 1-1 beraberlikle sona ererken, özellikle 41. dakikada Fenerbahçe’nin elle oynama iddiasıyla beklediği penaltı kararı ve 60. dakikadaki Samsunspor frikik golü öncesindeki faul tartışmaları futbolseverleri ikiye böldü.

41. Dakikadaki Penaltı Beklentisi: Elle Oynama İddiası

Fenerbahçe’nin 41. dakikada elle oynama iddiasıyla beklediği penaltı pozisyonu, beIN Trio ekibini de ayrıca değerlendirme noktasına taşıdı. Bülent Yıldırım’ın “Top elden değil, Dzeko’nun omzundan sekiyor. Devam kararı doğru.” açıklamasına Bahattin Duran ve Deniz Çoban da katıldı. Bahattin Duran, “Top, Zeki’nin parmaklarına değse parmakları hareket eder, en ufak oynama yok. Top, Dzeko’nun omzundan gidiyor. Oyunun devam kararı doğru.” ifadeleriyle devam kararını desteklerken, Deniz Çoban da “Devam kararı doğru.” şeklinde görüş belirtti.

60. Dakikadaki Samsunspor Frikiği

Karşılaşmanın 60. dakikasında Samsunspor’un attığı frikik golü öncesinde İsmail Yüksek’in Tait’e müdahalesi, hakem kararı konusunda beIN Trio ekibinde farklı görüşlere neden oldu. Bahattin Duran, “İsmail Yüksek’in eli sırta sadece dokunmuş. Tait eli hissedince kendini bırakmış. Hiçbir şekilde faul söz konusu değil.” derken, Bülent Yıldırım ise “Tait de ne güzel atlamış. Faule ilişkin hiçbir şüphem yok. Tamamen yanlış bir karar.” şeklinde eleştiride bulundu. Deniz Çoban ise “Faul değil. Şüphe yok.” diyerek hakem kararına itiraz etmedi.

Maç sonrasında yapılan bu değerlendirmeler, futbolseverler arasında hakem kararlarına ilişkin daha fazla tartışma yaratırken, beIN Trio ekibi ise kendi analizleriyle maçın kritik anlarını değerlendirmeye devam ediyor. betticket hesap kapatma

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir