Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Fenerbahçe’nin Orta Sahasında Büyük Kayıp, Fred’in Tendonunda Yırtık Tespit Edildi!

Fenerbahçe’nin Orta Sahasında Büyük Kayıp, Fred’in Tendonunda Yırtık Tespit Edildi!

haber haber -
31 0

Fenerbahçe’nin Orta Sahasında Büyük Kayıp, Fred’in Tendonunda Yırtık Tespit Edildi!

Fenerbahçe’nin önemli oyuncularından biri olan Fred Rodrigues, Samsunspor maçında yaşadığı sakatlık sonrasında yapılan tetkiklerde sağ bacak uyluk ön bölgesindeki tendonda yırtık tespit edildi. Bu durum, Brezilyalı futbolcunun haftalarca sahalardan uzak kalmasına neden olacak.

Fenerbahçe’nin Samsunspor ile oynadığı karşılaşmada sakatlanan orta saha oyuncusu Fred Rodrigues’in sağ bacak uyluk ön belgesindeki tendonda yırtık tespit edildiği açıklandı. Bu beklenmedik durum, sarı-lacivertli takımın orta saha düzenini etkileyerek, teknik direktör ve taraftarları endişelendirdi.

Sağlık Ekibi Açıklama Yaptı

Fenerbahçe Kulübü tarafından yapılan resmi açıklamada, Fred’in durumu hakkında detaylı bilgi verildi. Açıklamada, “Dün akşam Y. Samsunspor ile oynadığımız karşılaşmada sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan oyuncumuz Fred Rodrigues’in MR görüntülenmesi gerçekleştirilmiştir. Yapılan tetkikler çerçevesinde sağ bacak uyluk ön bölgesinde tendonda yırtık tespit edilen oyuncumuzun tedavisine hemen başlanılmıştır” ifadeleri yer aldı.

Belirsiz Dönüş Süreci

Fred’in tedavi süreciyle ilgili kesin bir zaman verilemezken, oyuncunun 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalması bekleniyor. Bu durum, Fenerbahçe’nin orta saha hattında önemli bir boşluğun oluşmasına neden olacak. Teknik direktör, Fred’in yokluğunu kapatmak için yeni transferlere yönelebilir.

Yerine Krunic ve Lincoln Henrique Görev Alacak

Fred’in yokluğunda orta sahada görev alacak oyuncular arasında başı çeken isimler ise yeni transferler Rade Krunic ve Lincoln Henrique oldu. Bu iki ismin, Fenerbahçe’nin orta saha performansını sürdürme konusunda nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu. Takımın taraftarları, Fred’in bir an önce sağlığına kavuşmasını ve sahalara dönmesini bekliyor. istanbulbahis kayıt olma

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir