Genel

Evde Profesyonel Saç Bakım İşlemi Nasıl Yapılır?

Saçlarınızın her daim canlı ve sağlıklı görünmesini ister misiniz? HC saç bakım ürünleri sayesinde evde profesyonel saç bakım işlemi yapmanız artık mümkün! Saçların düzenli olarak bakıma ihtiyacı olduğunu sıklıkla duymuşsunuzdur…

Evde Profesyonel Saç Bakım İşlemi Nasıl Yapılır?

Saçlarınızın her daim canlı ve sağlıklı görünmesini ister misiniz? HC saç bakım ürünleri sayesinde evde profesyonel saç bakım işlemi yapmanız artık mümkün!

Saçların düzenli olarak bakıma ihtiyacı olduğunu sıklıkla duymuşsunuzdur. Mümkün olduğunca kimyasal işlemlerden uzak durmanız tavsiye edildiği kadar saç bakım ürünleri seçimi yaparken de bitkisel formüle sahip saç bakım ürünleri tercih etmelisiniz.

Profesyonel Saç Bakım Adımları

Profesyonel saç bakımı sadece güzellik salonlarında ya da kuaförlerde olmayıp evinizin konforunda da kullanacağınız doğru ürünler ile saç bakım sürecini başlatabilirsiniz. Nihayetinde saç bakım işlemi ayda bir ya da iki kere yapılarak gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Düzenli kullanım ile ancak başarıyı elde edebilirsiniz.

Saç Temizliği İçin Doğru Şampuan Seçimi

Saçlarınızın temizliği için doğru şampuan seçimi yapmanız gerekmektedir. Her gün saçlarınızı yıkamak saç ve saç derisinin doğal nem dengesini bozacağı için 2-3 günde bir HC şampuan ile temizliğini sağlayabilirsiniz. Mümkün olduğunca sıcak su kullanmamalı ve ılık suyu hatta soğuk suyu tercih etmelisiniz.

Saçınızı şampuanladıktan sonra saç tipinize uygun yoğun vitamin destekli HC saç kremi kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Her tip saça uygun olan bu ürün saçınızın ihtiyacı olan vitamin ile birlikte nemi de verecektir.

Haftalık Profesyonel Saç Bakımı İçin Ekstra Destek

Saç temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması saçlarınızda özlediğiniz o canlılığa kavuşması için tek başına yeterli değildir. Belirli aralıklar ile saç bakım yağı ya da saç bakım serumu kullanmak ekstra destek sağlayacaktır.

Profesyonel saç bakım ürünleri kullanarak gerçekleştireceğiniz düzenli bakımlar sayesinde saçlarınız kısa süre içerisinde eski sağlığına ve canlılığına kavuşacaktır. Ancak sadece saç bakımı yeterli olmayacaktır. Saçlarınızı düzenli olarak kestirmek zayıflamış ve kırık saç uçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Saçlarınızı HC şampuan ile yıkadıktan ve saç kremi ile nemlendirdikten sonra doğal olarak kurumasını sağlamalısınız. Çünkü fön ya da kurutma makineleri, maşalar saça zarar veren cihazlar olarak bilinmektedir. Bu nedenle mümkün olduğunca saçınızı ısıya maruz bırakmadan kurutmalısınız.

Saçlarınız ince telli ve yıkama sonrası taramak oldukça güç oluyor ise Sıvılaştırılmış Keratin Desteği ile Anında Etki gösteren HC kolay tarama spreyi kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sprey hem saçlarınızın elektriklenmesini önleyecek hem de saçda ki yıpranmaları onararak saç bakım sürecini tamamlayacaktır.

Hc care için özel üretilmiş olan leke kremi en iyisi olan Pigment control lekelerinizi temizleyerek eşsiz bir güzellik katacağını unutmayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL