Teknoloji

Elon Musk ile çalışma fırsatı

Tesla, dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi olarak konumlanıyor. Elektrikli otomobillerin yaygınlaştığı dönemde sunduğu teknolojiler sayesinde çok seviliyor ve tüm dünyada iyi satış rakamlarına ulaşıyor. Tesla’nın kendi internet sitesi üzerinden..

Elon Musk ile çalışma fırsatı

Tesla, dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi olarak konumlanıyor. Elektrikli otomobillerin yaygınlaştığı dönemde sunduğu teknolojiler sayesinde çok seviliyor ve tüm dünyada iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

Tesla’nın kendi internet sitesi üzerinden iş ilanlarını paylaşıyor. İş ilanları kısmına baktığımızda şu anda açık 3 pozisyon bulunuyor. Bu ilanların 2 tanesi yeni yayına alındı. Yeni ilanlarda mağaza için satış danışmanı ve Operasyon Koordinatörü aranıyor. Tesla satış danışmanı mağazada müşterilere aracın tanıtımını yapacak ve satıştan sorumlu olacak.

Operasyon Koordinatörü ise şirketin Türkiye’deki satış operasyonları yönetecek. Şirketin Mağaza Müdürü ilanı hala yayında bulunuyor. Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde yayınlanan Proje Yöneticisi iş ilanı ise yayından kaldırılmış. Bu durum iş ilanlarına talebin olduğunu ve gerekli kişilerin bulunduğunu gösteriyor.

Tesla, ülkemizde 4 modelini satışa sunacak. Bu modeller Model S, Model X, Model 3 ve Model Y olacak. Firmanın tüm otomobillerinin ülkemizde satılması bekleniyor. Özellikle şirketin geçtiğimiz aylarda üretime başlayan Gigafactory Berlin fabrikasının faaliyete geçmesi şirketin Türkiye’ye gelmesini kolaylaştırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL