Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Akıllı Tahta Seçenekleri

Akıllı Tahta Seçenekleri

haber haber -
23 0

Akıllı Tahta Seçenekleri

Günümüz teknolojilerini kullanarak eğitim almak ve vermek oldukça kalıcı bir eğitim gerçekleştirilmesine yardımcı olur. özellikle ekran paylaşma özelliği ile online eğitimlere uygun bir zemin hazırlayarak kaliteli öğrenmelere vesile olur.

Günümüzde görsel ve işitsel öğrenmenin birçok kişi tarafından daha etkin öğrenmede önemli olduğu pek çok çalışma tarafından ortaya koyulduğu yadsınamaz bir gerçektir. Dolayısıyla görsel ve işitsel araçların birleştiği akıllı tahtalar günümüzde okullarda ve özellikle uzakta eğitim için oldukça önem arz ederek kullanım alanı günden güne genişliyor.

Akıllı tahtaların portatif yapılarıyla size esneklik ve özgürlük sağlar. Böylece istediğiniz yerde kullanır ve bir yere bağımlı kalmazsınız. Sınıf ortamı için seçebileceğiniz giyotinli tahtalar ise size hareket kolaylığı sağlayarak sınıf ortamını daha etkin kullanmanıza olanak sağlar. dokunmatik akıllı tahtalar oldukça konforludur.

Kaliteli yapısıyla kolay kolay darbelerden etkilenmez ve güvenlidir. üzerine işaretleme yaparak etkin bir ders işlenmenize yardımcı olur. Sınıfınızda yüksek ses ve görüntü kalitesiyle ders işleyerek performans arttırmak istiyorsanız dokunmatik akıllı tahtaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca dokunmatik akıllı tahtaları yeni teknolojilerle birlikte artık duvara sabitlemek zorunda değilsiniz.

Ayaklı seçeneğiyle akıllı tahtalar form değiştirmiş durumda. Giyotin, dokunmatik, ayaklı, akıllı tahta seçeneklerinin dışında bir de sürgülü sistem açılır kapanır sürgülü sistem akıllı tahtalar mevcut. Bu tip akıllı tahtalar ortadan açılır ve öğretim ve öğrenim sona erdikten sonra kapatılarak size güvenli bir sınıf ortamının oluşturulmasına yardım eder.

HNC Akıllı Tahtaların Özellikleri

Bu markanın en dikkat çekici özelliği istediğiniz zaman marker kalem kullanarak yazarak ders anlatma formatına dönebilir ve günün sonunda nemli bir bezle silerek iz bırakmadan kolayca temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. İşlediğiniz dersleri kaydederek farklı formatlara dönüştürebilir böylece kendi ders notlarınızı oluşturarak kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı sosyal platformlarda ekran paylaşımı özelliğinden yararlanarak uzaktan eğitim gerçekleştirebilirsiniz. Seramik ve emaye birleşiminden oluşan yüzeyi ile istediğiniz zaman akıllı tahta özelliğini kapatarak kalemle yazı yazarak ders anlatımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu markanın akıllı tahtaları 3D ile de uyumlu olup işlediğiniz tüm dersleri slayt haline getirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir