Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Reklam: News Tanıtım

Tekno Cini – Teknocini.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Adem Köse Anlatıyor Türkiye Nasıl Sağlık Turizminin gözdesi Haline geldi ?

Adem Köse Anlatıyor Türkiye Nasıl Sağlık Turizminin gözdesi Haline geldi ?

haber haber -
25 0

Yaz aylarıyla birlikte Türkiye’yi ziyaret eden turist sayısı artıyor. Fakat Türkiye sadece benzersiz denizi, plajları ve doğal güzellikleri için tercih edilmiyor. Türkiye’nin son zamanlarda öne çıkan bir başka özelliği daha var. Bu da sağlık turizmi. Dünyanın birçok ülkesinden Türkiye’ye saç ekimi, olmak üzere çeşitli estetik ve sağlık tedavileri için gelen birçok yabancı var.  Peki sağlık turizmi yabancılara neler vadediyor? İşte tüm ayrıntılar..

Türkiye 2011’den bu yana sağlık turizminde atağa kalktı. Dünyanın dört bir yanından gelen Yüz Binlerce kişi saç ekimi İçin Türkiye’yi seçiyor.

Türkiye saç ekimi tedavisinde yabancıların sağlık hizmetinde tercih ettiği ülkelerin başında geliyor.

Kaliteli hizmeti, ileri teknolojisi, alanında uzman hekimleriyle Türkiye, sağlık turizminin önde gelen ülkelerinden biri haline geldi. Öyle ki 2022 yılının ilk çeyreğinde sağlık turizmi için 351 bini aşkın kişi Türkiye’yi tercih etti. Yıl sonuna kadar sağlık turizminden elde edilecek gelirin 6 milyar dolara ulaşması hedefleniyor.

Hair Of İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Saç Ekim Uzmanı Adem Köse Time Turk’e Türkiye’nin başarılı sağlık turizmi politikalarını değerlendirdi. , Türkiye’ye tedavi için gelen yabancıların en çok  Saç Ekimi İçin tercih ettiklerini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir