Teknoloji

24. Ulusal Kalite Günleri

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü unvanı sahip Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün 24 yıldır düzenlediği Ulusal Kalite Günleri bu sene de birbirinden özel konuşmacılarıyla gençleri bir araya getirecek. Katılımcılar,..

24. Ulusal Kalite Günleri

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü unvanı sahip Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün 24 yıldır düzenlediği Ulusal Kalite Günleri bu sene de birbirinden özel konuşmacılarıyla gençleri bir araya getirecek.

Katılımcılar, birbirinden özel konuşmaları dinlerken, oturum aralarında firmalarla birebir iletişim şansına sahip olacak. Etkinlik Seminer oturumlarında üst düzey konuşmacıları dinleme, Akşam Sahnesi ile spor ve sanat alanında başarılı isimlerden ilham alma, Firmalarla direkt iletişim kurulan interaktif fuaye alanı, Atölyeleri, Staj fırsatları, Sürpriz çekilişleri ve daha birçok imkanıyla katılımcılarına dopdolu 2 gün geçirme fırsatı sunuyor.

Etkinliğe katılacak firmalar
Martı
Nestle
Arçelik
Eczacıbaşı
ShiftDelete.Net
Metro Türkiye
Ulusal Kalite Günleri bunların yanında etkinlik akşamlarında yer alacak birçok sürprize ev sahipliği yapacak. Eğitici seminerler, firmalarla direkt iletişim kurabilme imkanı bulunan interaktif fuaye alanı, workshoplar ve daha fazlasıyla dopdolu geçireceğiniz 2 gün sizleri bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL